Program Dyskusyjne Kluby Książki

Udostępnij:

Porozmawiajmy o książkach! Co miesiąc w kilkuset polskich miejscowościach we wszystkich województwach spotyka się ponad 10 tys. osób żeby rozmawiać o literaturze, wspólnych, ulubionych lekturach, a przede wszystkim promować czytelnictwo. Program skierowany jest do czytelników korzystających z bibliotek publicznych, a jego założenie to rozwój i promocja miejsc oraz wydarzeń gdzie można spotkać miłośników literatury i zachęcić społeczeństwo do czytania.

Program Dyskusyjne Kluby Książki działa od 2007 roku i jest to najważniejszy projekt Instytutu Książki promujący czytelnictwo w Polsce. Jest to także największy tego typu projekt w kraju pod względem liczby biorących w nim udział uczestników.

Co roku Instytut Książki przyznaje dotacje dla instytucji, które złożyły wnioski na prowadzenie Dyskusyjnych Klubów Książki na swoim terenie. W tym roku ogłoszono już wyniki programu dotacyjnego „Dyskusyjne Kluby Książki 2017”. 18 instytucji o statusie bibliotek wojewódzkich otrzyma dofinansowanie na łączną kwotę 1 800 000 zł. Suma dotacji przyznanych w tym roku jest wyższa od zeszłorocznej o 59 tys. zł. 

Wszystkie Biblioteki i instytucje prowadzące Kluby zachęcamy do skorzystania z RABATU 30% i zakupienia jeszcze większej ilości literatury!

 Podczas składania zamówienia wystarczy wpisać kod:
→ DKK
a wszystkie wybrane KSIĄŻKI zostaną objęte RABATEM 30%
(jest to rabat naliczany od ceny detalicznej,
dotyczy zamówień za min. 500zł)

 Przejdź na Gandalf.com.pl – książki dla dzieci i młodzieży >>

Przejdź na Gandalf.com.pl – lektury >>

Przejdź na Gandalf.com.pl – dział książki >>