Kontakt | O Nas

O NAS:

Księgarnia Internetowa „Gandalf” powstała w marcu 2004 roku w Łodzi. Od samego początku współpracujemy z możliwie największą ilością wydawnictw i dostawców, żeby móc zaproponować naszym Klientom jak najszerszą ofertę i jednocześnie zaspokoić najbardziej wybredne czytelnicze gusta.

Chcemy mieć wpływ na edukację oraz promocję czytelnictwa.  Dlatego stale współpracujemy z oświatą oraz chętnie angażujemy się w szkolne akcje czytelnicze, rozwojowe, a także w konkursy.  Obecnie w naszej bazie do dyspozycji Klienta jest ponad 200 tysięcy produktów: przede wszystkim są to książki właściwie z każdej kategorii tematycznej, począwszy od romansów i literatury pięknej, poprzez poradniki, albumy, a skończywszy na reportażach i publikacjach naukowych. Ponadto, jako lider w internetowej sprzedaży podręczników oferujemy bardzo bogaty wybór materiałów naukowych, pomocniczych, a także artykułów szkolnych i biurowych.

MISJA FIRMY 

Poszerzamy Horyzonty to nasza myśl przewodnia. Zależy nam na rozwoju czytelnictwa, stawiamy na szeroko rozumianą kulturę. Aktywnie działamy, tworząc modę na czytanie. Udostępniamy informacje kulturalne: księgarskie, filmowe, teatralne, muzyczne; wspieramy różnego rodzaju akcje czytelnicze, konkursowe; patronujemy książkom, uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, niejednokrotnie zapraszając do nich Czytelników. A to wszystko po to, by wspaniały kult czytania nie minął.

KONTAKT

We wszystkich sprawach proszę pisać na info@gandalf.com.pl

GANDALF Sp. z o.o.
Beskidzka 37
91-612 Łódź

Biuro Obsługi Klienta

tel.: 42 252-39-23 w godz. 9:00 – 18:00 (pon. – pt.)

W celu kontaktu można też wykorzystać media społecznościowe:

[mks_social icon=”twitter” size=”48″ style=”square” url=”https://twitter.com/Gandalfcompl” target=”_blank”][mks_social icon=”facebook” size=”48″ style=”square” url=”https://www.facebook.com/Ksiegarnia.Gandalf” target=”_blank”][mks_social icon=”googleplus” size=”48″ style=”square” url=”https://plus.google.com/+gandalfksi%C4%99garnia” target=”_blank”]